مزایای ثبت اختراع در ایران-جشنواره بنیاد ملی نخبگان

آغاز ثبت نام در جشنواره رویش بنیاد ملی نخبگان

ثبت نام جشنواره منطقه ای اختراعات و ابتکارات رویش بنیاد ملی نخبگان پهنه البرز از ۳ اردیبهشت ماه 1396 آغاز گردیده و تا ۳ تیر ماه سال جاری می باشد.

یکی از مزایای ثبت اختراع در ایران، امکان شرکت در جشنواره های اختراعات و ابتکارات بنیاد ملی نخبگان می باشد. مخترعین گرامی می توانند با شرکت در این جشنواره و در صورت برگزیده شدن، از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان بهره مند شود. اگر ایده ای دارید که قابلیت تجاری شدن دارد، میتوانید با ثبت ایده خود به عنوان اختراع و فراهم آوردن الزامات آیین نامه شرکت در جشنواره، در یکی از جشنواره های بنیاد ملی نخبگان شرکت کنید.

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ثَـــبـــتــِـــنـــــتـــــ تماس بگیرید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اردبیل، جشنواره منطقه ای اختراعات و ابتکارات رویش بنیاد ملی نخبگان پهنه البرز (اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، قزوین و گیلان) دومین جشنواره رویش در سال ۱۳۹۶ است که از ۲۱ تا ۲۲ تیر ماه ۹۶۶ به میزبانی بنیاد نخبگان استان اردبیل برگزار می‌شود.

برای پشتیبانی و توانمندسازی اختراع های برگزیده سطح ۳، تسهیلاتی به شرح زیر به صاحب (صاحبان) اختراع با هدف کمک برای استقرار در مراکز رشد یا پارک های علم و فنّاوری و تأسیس شرکتی نوپا مرتبط با اختراع برگزیده اعطا می شود.

۲-۱. جایزه نقدی

۲-۲. تسهیلات مالی برای مواردی نظیر: تکمیل اختراع و مستندسازی آن، در اختیار گرفتن مشاوره کارگزاران خدمات فنّاوری، شرکت در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، استقرار اولیه در پارک علم و فنّاوری، تأسیس شرکت مرتبط با اختراع

۲-۳. لحاظ امتیاز اختراع در آیین‌نامه جایزه‌های تحصیلی دانشجویان، مطابق مفاد آیین‌نامه ذی‌ربط

متقاضیان جهت ثبت نام از طریق لینک زیر اقدام نمایند:

 کلیک کنید